Ostatnio odwiedziłem stolicę i nie byłbym sobą, jeżeli nie odwiedziłbym kilku lokali z dobrym jedzeniem. Od kilku tygodni nic nie publikowałem w dziale #FoodTime, co było spowodowane redukcją, której się poddałem w ramach testu jednego z suplementów :)

Niepozorny

Przy ładnej pogodzie, wieczorem, udałem się na spacer w poszukiwaniu jakiegoś fajnego lokalu, gdzie mógłbym coś dobrego zjeść. Ze Starego Miasta musiałem przedostać się w okolicę centrum, gdzie znalazłem wciśnięty między dwie duże restauracje niewielkich rozmiarów lokal z tajską kuchnią. Szyld zachęcał „Du-za Mi-Ha”, a więc nie czekałem długo i wszedłem.

Mimo niewielkich rozmiarów, wewnątrz było sporo miejsca. Każdy stolik zaopatrzony w sztućce, pałeczki i sosy. Menu bardzo obfite i, co mnie zdziwiło, niezwykle tanie jak na centrum Warszawy. Zamówiłem ramen tajski z kurczakiem + ryż z wołowiną. Realizacja jest błyskawiczna.

Dostałem ogromną michę ramenu z dużym kawałkiem pora :) i muszę przyznać, że taka porcja zupełnie mi wystarczyła. Nie spodziewałem się wprawdzie takiej ilości jedzenia, no ale cóż, nawet z ryżem sobie poradziłem. Mając na względzie to, że mam do czynienia z kuchnią tajską, nastawiałem się na to, że będę miał poparzone gardło z powodu ostrych sosów, ale nie było tak źle. Wyszedłem bardzo zadowolony, zarówno z jakości podanych potraw, jak i obsługi.

Du-za Mi-Ha

Reasumując: jeżeli chcesz coś na szybko i pożywnie, to ten lokal jest idealny. Wiadomo – nie ma co liczyć na wykwintne potrawy, ale prostota i szybkość podania jest tutaj najważniejsza + naprawdę za tanie pieniądze porządnie zjesz.

Lokale w Warszawie:

  • ul. Złota 3
  • ul. Jasna 24
  • PUŁAWSKA 82
  • fanpage