Sąsiadem „Hindus Indian Food”, o którym miałem okazję ostatnio pisać, jest „Street Meat” klasyczna burgerownia, ale trochę inna niż pozostałe, a to ze względu na ceny, za jakie możecie tam kupić dobrego burgera.

Dobrze i tanio

Z pojęciem „tanio” zazwyczaj kojarzy się słaba jakość. Jak już odwiedziłem indyjską kuchnię, nie mogłem nie skorzystać i nie wstąpić do „Street Meat”. Przeglądając menu, zdziwiłem się tamtejszymi cenami. Burgery możecie zamówić w dwóch wersjach: normal i large. Co do cen, w porównaniu z innymi lokalami, zarówno stacjonarnymi w okolicach rynku, czy też wersją foodtruckową, to, co oferuje Street Meat, to prawie darmowe burgery, nie mówiąc już o napojach.

street_meat_1

Postanowiłem spróbować i przekonać się, czy „tanio znaczy słabej jakości” ma swoje potwierdzenie w Street Meat. Po pierwszych kęsach burgera wszystko było jasne. Fajne mięso, dobrze dobrane dodatki i „stabilna” bułka. Wszystko podane elegancko w papierku z logo foodtrucka. I jeszcze raz to powtórzę, mega tanio, powiem, że prawie za darmo. Za tak niską cenę dostajecie ładnie opakowanego, dużego i smacznego burgera.

street_meat_2

Informacje praktyczne:

  • ul. Piastowska 32, Kraków
  • fanpage